REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA POTWIERDZANIE WOLI

REKRUTACJA DO PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W PUBLICZNYCH SZKOŁACH PODSTAWOWYCH
NA ROK SZKOLNY 2020/2021


INFORMACJA O WYNIKACH REKRUTACJI ORAZ ZASADACH POTWIERDZANIA WOLI PRZYJĘCIA DO PRZEDSZKOLA LUB ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO


8 kwietnia 2020 r. o godz. 9.00 zostaną podane do publicznej wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole.

W celu uzyskania informacji o zakwalifikowaniu dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego należy zalogować się na konto kandydata na stronie http://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/czestochowa.

Z uwagi na stan epidemii listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostaną podane do publicznej wiadomości także na stronach internetowych poszczególnych przedszkoli i szkół.

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych do przedszkola/oddziału zobowiązani są w terminie 8-17 kwietnia 2020 r. potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do placówki.

Potwierdzenia woli przyjęcia należy dokonywać zdalnie, tj.
- wysyłając do przedszkola lub szkoły, w której zorganizowano oddział przedszkolny, e-mail z potwierdzeniem o treści: "Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka ........... (imię i nazwisko) do Miejskiego Przedszkola nr ..... w Częstochowie / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr .... w Częstochowie w roku szkolnym 2020/2021"

lub

- telefonicznie (w przypadku, gdy rodzic nie ma możliwości wysłania wiadomości z wykorzystaniem poczty elektronicznej).

metryczka


Wytworzył: Wanda Wojnowska- Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 15 (4 kwietnia 2020)
Opublikował: Katarzyna Makowska (4 kwietnia 2020, 15:40:15)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 3925